1627067494976
سید کامران باقری مدیریت نوآوری
سید کامران باقری، نوآوری را به عنوان توانمندی یک سازمان برای ایجاد تغییرات ارزش‌افزا تعریف می‌کند. او در قامت مشاور، مدیر نوآوری، عضو هیات مدیره و مدیر عامل با شرکت‌‌های بزرگ و کوچک نوآور همراهی داشته است. تخصص اصلی کامران باقری، ایجاد استراتژی‌های مناسب برای نوآوری در کسب و کارهای دانشی و متکی به دارایی‌های فکری است. او به کسب و کارها کمک می‌کند که به صورت نظام‌مند و تکرار شونده دست به نوآوری بزنند.
مسعود سعیدی- بازاریابی
مسعود سعیدی بازاریابی
داستان زندگی کاری مسعود سعیدی از میان کسب ‌و‌ کارهای بزرگ و کوچک زیادی میگذرد؛ ‌از مشاور برند شرکتی بین‌المللی تا مدیر توسعه‌ی بازار شرکت‌ها و هلدینگ‌های حوزه‌ی فناوری. تخصص اصلی مسعود سعیدی ساختن برند، تدوین استراتژی بازاریابی و توسعه‌ی کاروکسب‌هاست. او به شرکت‌ها کمک می‌کند تا بتوانند تعاملی پایدار با مخاطبین و مشتریان خود برقرار و برندهای پر قدرت خود را از درون سازمان ایجاد کنند.
265230378_355502813041358_3874628133488421679_n
هادی ویسی فناوری
نام هادی ویسی در ایران با شرکت‌های دانش بنیان و شبیه سازی هوش انسانی برای کامپیوتر عجین شده است. حضور در استارت‌آپ‌های دانش‌بنیان به عنوان بنیان گذار، مدیر عامل و مدیر تحقیق و توسعه بخشی از فعالیت‌های او در این حوزه بوده است. تخصص اصلی هادی ویسی ساخت ماشین‌های‌ هوشمندی‌ست که بتوانند مثل آدم‌ها فکر کنند و توانایی یادگیری و حل مساله داشته باشند. او به کسب و کارها کمک می‌کند تا پروژه‌های نرم‌افزاری و هوش مصنوعی خود را به سرانجام برسانند و تجاری‌سازی محصولات مرتبط را انجام دهند.
حسام-مهراد
حسام‌الدین مهراد سرمایه انسانی
حسام‌الدین مهراد با مهم‌ترین دارایی هر مجموعه‌ای سر و کار دارد؛ منابع انسانی یا به قول خودش سرمایه انسانی. قبل از ورود به اکوسیستم استارت‌آپی، تجربه‌ی نزدیک به یک دهه همکاری با شرکت‌های بین‌المللی انرژی را دارد. تخصص اصلی حسام، معماری فرهنگ یک سازمان و کوچینگ حرفه‌ای است. او به کسب و کارها کمک می‌کند تا فضا و شرایط کاریِ بهتری را بسازند و مهم‌ترین سرمایه‌شان یعنی آدم‌ها را به نسخه بهتری از خودشان تبدیل کنند.
سجاد-بهجتی
سجاد بهجتی محتوا
سجاد بهجتی محتوا را «انتقال مطمئن پیام» تعریف می‌کند، جایی که قرار است پیامی از پیش تعریف شده، به مخاطب شناخته شده، در زمان و مکانی درست منتقل شود. او سال‌هاست به‌عنوان استراتژیست محتوا، کسب‌وکارهای مختلف را همراهی می‌کند. تخصص اصلی سجاد، پیدا کردن بهترین مسیرها برای رسیدن به مفهومی مشترک با مخاطب هدف و انتقال آن از طریق ابزارهای در دسترس است. او به کسب و کارها کمک می‌کند تا داستان‌های‌شان را به شیوه‌ای جذاب روایت کنند.
Fariba
فریبا احمدی طراحی تجربه
فریبا احمدی همیشه از حل کردن مسئله لذت برده و مسیر تحصیلی و شغلی خود را هم بر همین اساس انتخاب کرده است. او سال‌هاست که وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شده و به نقاط مختلف آن از طراحی سایت و سئو گرفته تا UI-UX و تبلیغات آنلاین سرک کشیده. تخصص اصلی فریبا جهت دادن به مسیر برند در دنیای دیجیتال است. او به کسب و کارها کمک می‌کند تا تجربه بهتری را در فضاهای آنلاین برای مخاطبان و مشتریان خود ایجاد کنند.
zeynab
زینب اقدسی طراحی تجربه
داستان زینب اقدسی با طراحی گره خورده؛ از طراحی زیورآلات و محصولات دیجیتال گرفته تا حالا که به عنوان طراح تجربه و پژوهش‌گر تجربه کاربری شناخته می‌شود. او در این سال‌ها با شرکت‌‌ها و استارتاپ‌ها به عنوان مشاور و یا راهبر تجربه کاربری همکاری کرده است. تخصص اصلی زینب، طراحی بر اساس شناخت رفتار و نیاز مخاطب است. او به کسب و کارها کمک می‌کند تا به طراحی انسان محور نزدیک شوند.